Hakkımızda

GÖKER MALİ MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Büromuz farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla sürekli yenilenen mevzuatları ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir ve uygulamaktadır.

Mali Müşavir Serdar Göker, Mali Müşavir Ali Göker ve çalışma arkadaşlarından oluşan yenilikçi,dinamik ve çözüm odaklı kadromuzla ihtiyacınız olan bilgiye ulaşmanız için her an yanınızdayız.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak veya sorunuzu iletmek için bize dilediğiniz an iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

ALİ GÖKER (KURUCUMUZ)

1948 yılında Bulgaristan’da doğdu. 1971 yılında Ege Üniversitesi İktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1984 yılında açtığı mali müşavirlik bürosunda İZSMMMO üyesi olarak faaliyetine devam etmektedir. Gaziemir Halk Eğitim Merkezince açılan emlak kurslarında emlak danışmanlığı yapmıştır. Yine İzmir’in Gaziemir ilçesinde çeşitli kooperatiflerde yöneticilik ve mali müşavirlik yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

SERDAR GÖKER

1980 yılında İzmir’de doğdu. 1998 yılında İzmir Atatürk Lisesinden , 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe Yüksek lisansını tamamladı. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Halen İZSMMMO üyesi olarak Göker Mali Müşavirlik Bürosunda faaliyetine devam etmektedir. İZSMMM odasında denetim ve kurumlarla ilişkiler komitelerinde görev almaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

KATILIM BELGELERİ VE ÖDÜLLERİMİZ